אודות

ד"ר ויטלי סקלארבסקי מומחה בכירורגיה כללית וברפואה אסתטית. מבצע טיפולים במגוון השיטות המתקדמות בתחום חידוש העור ומתיחת פנים וצוואר ללא ניתוח.

כיום הוא מנתח בכיר במרכז הרפואי 'אסותא'. לפני כן במשך 7 שנים היה מנתח בכיר במחלקה הכירורגית של המרכז הרפואי 'אסף הרופא' ובמשך 3 שנים במחלקה הכירורגית של בית החולים 'בלינסון' (מרכז רפואי רבין). לד"ר סקלארבסקי ניסיון עשיר ובמהלך השנים ביצע אלפי ניתוחים וטיפולים.

ד"ר סקלארבסקי משמש כרופא כירורג עצמאי עבור מבוטחי קופת החולים 'מכבי שירותי בריאות', מבוטחי חברות הביטוח ומטופלים באופן פרטי.
הוא חבר בהסתדרות הרפואית בישראל, באיגוד הכירורגים בישראל ובאיגוד לרפואה אסתטית.


השכלה והתמחות
ד"ר ויטלי סקלארבסקי בוגר האוניברסיטה לרפואה של מוסקבה.
את התמחותו בתחום הכירורגיה הכללית סיים בבית חולים במוסקבה ובהמשך עבר  התמחות נוספת בבית החולים 'בלינסון' (מרכז רפואי 'רבין'). 

טיפולים אסתטיים ללא ניתוח ובשיטות ניתוחיות זעיר פולשניות
ד"ר סקלארבסקי מומחה במגוון רחב של טיפולים אסתטיים ללא ניתוח, בשיטות המתקדמות ביותר בתחום עיצוב הפנים והצערת העור.
רב הטיפולים אינם דורשים זמן החלמה ונכללים בקטגוריית Lunch Time Treatment.
ד"ר סקלארבסקי מתאים את הטיפול באופן אישי למבנה הפנים, סוג העור וגוון העור, על מנת להשיג תוצאות אסתטיות מצוינות, לאורך זמן ולהשיג שביעות רצון גבוהה של המטופל/ת.

 

בין הטיפולים האסתטיים המבוצעים על ידי ד"ר ויטלי סקלארבסקי:

  • טיפולי אנטי אייג'ינג במגוון שיטות: פילינג, מילוי קמטים, מתיחת פנים באמצעות חוטים (Aptos), החלקת קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס או דיספורט ועוד
  • תיקון אסימטריה בפנים ללא ניתוח
  • תיקון ועיצוב האף באמצעות חומרי מילוי
  • טיפול בעיגולים שחורים מתחת לעיניים
  • עיבוי ועיצוב שפתיים ולחיים
  • מתיחת עור בפנים בהליך זעיר פולשני


האני מאמין של ד"ר סקלארבסקי: "עם העלייה בתוחלת החיים והמודעות ההולכת וגוברת לאורח חיים בריא, הקפדה על פעילות גופנית ותזונה נכונה, גם שימור המראה הצעיר תורם לבריאות הגופנית. מניסיוני הרב לאורך השנים למדתי כי שביעות רצון מהמראה החיצוני מיטיבה עם הבריאות הגופנית והנפשית של מטופלי. שיפור המראה החיצוני תורם רבות להרגשה פיזית טובה יותר ולשיפור רמת החיוניות ומצב הרוח.

אני דוגל בטיפולים אסתטיים המשיגים מראה טבעי ולא כאלה הגורמים לשינוי קיצוני בפנים ומעוררים תשומת לב. כיום עם הטכנולוגיות והחומרים המתקדמים אשר מעמידה לרשותנו הרפואה, ניתן למנוע ולטפל בנזקי הגיל ולשמר את המראה הצעיר, הבריא והטבעי".