בוטוקס

החלקת קמטים באמצעות טיפולי בוטוקס להצערת עור הפנים

סובלת מקמטי הבעה וקמטוטים באזור המצח, השפתיים וסביב העיניים? חולמת על מראה עור פנים חלק וזוהר? זה הזמן לדעת הכול על טיפולי אנטי אייג'ינג המיושמים באמצעות הזרקת בוטוקס על ידי ד"ר ויטלי סקלארבסקי, מומחה לכירורגיה ורפואה אסתטית.

מה זה בוטוקס | הזרקת בוטוקס להחלקת קמטים | בוטוקס במצח | יתרונות טיפול בבוטוקס | תופעות לוואי בטיפולי בוטוקס

מה זה בוטוקס?

בוטוקס הינו תכשיר רפואי ותיק עם מגוון שימושים ברפואה החומר הפעיל בבוטוקס (בוטולינום טוקסין A) מיועד להחלשה זמנית של פעולת השרירים ולהרפיית נוקשות של שרירים. בתחום האסתטיקה הטיפול בבוטוקס מיועד להחלשה זמנית של שרירים בפנים אשר פועלים ביתר ופעולת התכווצות חוזרת ונשנית שלהם גורמת להיווצרות של קמטים.

שרירי הפנים המושפעים מכיווצים חוזרים ונשנים של השרירים הם שרירי ההבעה והזרקת בוטוקס מתאימה לטיפול בקמטים בעיקר בחלק העליון של הפנים:

'קמט הזעף' - הקמט בין הגבות אשר כיווצו גורם למראה פנים זועף

'קמטי מחשבה'  – קמטים הנוצרים כתוצאה מכיווץ המצח.

קמטים סביב העיניים – הנוצרים כתוצאה מכיווץ חוזר ונשנה של השרירים כשאנו מחייכים.

הזרקת בוטוקס להחלקת קמטים

טיפולי בוטוקס להצערת עור הפנים מתבצעים ע"י הזרקת בוטוקס במחט לאזור המטופל, באמצעות החדרת כמות מזערית של החומר הפעיל בוטולינום טוקסין A באופן מדויק לשרירי הפנים באזורי הטיפול מחלישים את שרירי ההבעה. החלשת השריר נגרמת כתוצאה מחסימה זמנית של החיבור בין השדר העצבי מהמוח לשריר. כתוצאה מפעולה זו הקמטים מטשטשים ונראים חלקים יותר.

הטיפול בבוטוקס למטרות הצערת עור הפנים נחשב לאחד מטיפולי האסתטיקה הנפוצים ביותר בעולם וזאת לנוכח דרגת היעילות הגבוהה של הטיפול ותוצאותיו המידיות. בתוך מספר ימים לאחר הטיפול בבוטוקס, הקמטים מטשטשים, העיניים נראות פקוחות יותר ומראה הפנים נראה צעיר ומתוח באופן טבעי. הטיפול מבוצע לאחר אלחוש מקומי ואיננו כרוך בכאב. בסיום הטיפול הקצר המטופל/ת שב לפעילות רגילה ואין כל צורך בזמן החלמה.

טיפולי בוטוקס במצח – החלקת קמטי זעף וקמטי מחשבה

הזרקת בוטוקס במצח הינו טיפול יעיל המיועד למטרות טשטוש והחלקה של קמטי הבעה הידועים גם בשם "קמטי מחשבה" המופיעים באזור המצח ו-"קמטי זעף" המופיעים באזור שבין הגבות. הזרקת בוטוקס במצח מתבצעת באופן המדויק ביותר לשרירי ההבעה במצח ובין הגבות, כאשר החומר הפעיל מרפה ומחליש את השרירים באזור זה ומונע את התכווצותם לפרק זמן של מספר חודשים.

יתרונות הטיפול בהזרקת בוטוקס

טיפולי הזרקת בוטוקס מעניק למטופל/ת מגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר: סדרת טיפולים קצרה וממוקדת, תוצאות טיפול מיידות הנראות כבר לאחר מספר ימים ומראה עור פנים חלק וזוהר. ברוב המקרים, תוצאות הטיפול משתמרים לאורך תקופה של שלושה עד שישה חודשים, וזאת בהתאם לעומק קמטי ההבעה והקמטוטים המופיעים באזורי הטיפול השונים. כדי לשמר את התוצאות וליהנות מהמראה הצעיר באופן תמידי, מומלץ לחזור על הטיפול לפחות פעמיים בשנה, בהתאם לסוג ולעומק הקמטים.

יתרונות הטיפול להצערת העור באמצעות הזרקות בוטוקס/דיספורט:

טיפול אנטי אייג'ינג ללא ניתוח

תכשירים ותיקים בעלי רמות בטיחות ויעילות גבוהות

נטרול השרירים הגורמים לקמטים

הטיפול מקנה לפנים מראה טבעי

התוצאה נראית לעין כעבור מספר ימים

אין צורך בזמן החלמה

טיפולי בוטוקס תופעות לוואי אפשריות

בדומה לכל טיפול אסתטי אחר, גם טיפולי הבוטוקס עלולים להיות מלווים בתופעות לוואי קלות החולפות ברוב המקרים תוך מספר שעות או ימים. תופעות אלו כוללות בין היתר: נפיחות קלה, אדמומיות, שטפי דם ותחושת "עקצוץ" באזורי ההזרקה המטופלים אשר יחלפו בתוך מספר שעות עד יום יומיים.

ייעוץ מומחים לפני טיפולי בוטוקס

אנחנו במרפאת ד"ר ויטלי סקלארבסקי, מקפידים לקיים הערכה רפואית מלאה לכל מטופל ולפני כל טיפול, וזאת על מנת להבטיח לכם את תוצאות הטיפול האופטימאליות ביותר. לתיאום פגישת ייעוץ ופרטים נוספים אודות טיפולי בוטוקס בהתאמה אישית, אתן (וגם אתם) מוזמנות ליצור איתנו קשר ישיר.

למראה פנים זוהר, צעיר וחלק באופן טבעי- חייגו עכשיו: 03-6707652

 

למידע נוסף על טיפול בקמטים