מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטי אפטוס להרמת פנים

רוצה לבצע הרמת פנים ללא ניתוח? במאמר הבא מידע אודות טיפול בחוטים המבוצע במטרה לשפר ולעכב את תהליך הזדקנות עור הפנים באמצעות החדרת חוטי אפטוס להרמת פנים ומתיחתם ללא ניתוח

חוטי אפטוס להרמת פניםבין פעם להיוםאודות ההליךתופעות לוואי

 

במקום ניתוח - חוטי אפטוס להרמת פנים!

רבים מהאנשים אשר סובלים מתופעות של הזדקנות העור, מבקשים לטפל במראה של פנים נפולות ושלל קמטים, אך יחד עם זאת רק המחשבה על שולחן המנתחים גורמת להם לשכנע את עצמם שהם יכולים להמשיך לחיות בשלום עם הקמטים. אי לכך טוב לדעת שכן ניתן ליהנות משיפור מהותי בנראות הפנים, וזאת מבלי לעבור שום ניתוח, ולו באמצעות חוטי אפטוס להרמת פנים.

בין פעם להיום

מהם חוטי אפטוס? ובכן מדובר בחוטים ייעודיים עבור מתיחת עור הצוואר והפנים. עם זאת, אין להתבלבל עם השיטה שהייתה נהוגה בעבר, בה היו מחדירים חוטי זהב אל תוך העור, וזאת כי כיום מדובר בשיטה יותר איכותית, ולו כי היא אינה מובילה לבעיות אלרגיה. מדובר בחוטים בעלי זיזים קטנטנים לכל אורך החוט. את החוטים מטמיעים מתחת לפני העור בעומק מזערי של 1.5 מ"מ, כך שניתן למשוך את פני העור לכיוון הרצוי. כמו כן, פתרון זה גם יעיל ביותר עבור טיפול במראה פנים שאינו סימטרי ועבור הגדרה יותר מוחצנת של קו הלסת.

אודות ההליך

כיום ניתן למצוא שעורכים מתיחת פנים חוטי אפטוס באמצעות חוטים קבועים וזמניים, כאשר כפי שמרמז השם, החוטים הקבועים ממשיכים להיות יעילים עד אשר מחליטים להסירם (אם מחליטים) ואילו החוטים הזמניים מחזיקים מעמד למשך כשנתיים. בכול אופן שני הסוגים מוחדרים בהתאם לאותה שיטה, דרך חתכים מזעריים והם לרוב מיושמים באזורים פחות בולטים, כגון קו השיער, או החלק האחורי של תנוך האוזן. הליך זה אינו כרוך בחדר ניתוחים, אך הוא כן כולל הרדמה מקומית ואף מספר שעות השגחה. את התוצאה ניתן לבחון כבר כמספר שעות מתום ההליך, אך את התוצאה שיותר בולטת לעין ניתן יהיה לבחון רק בתום שלושה חודשים ובאופן אידאלי רק כעבור מספר שנים.

תופעות לוואי

הליך זה נחשב לבטוח, אך יחד עם זאת כן יש לצפות לפנים מודלקות במשך יומיים שלושה וכן יש לצפות לנפיחות קלה, שגם היא עתידה לעבור במהרה. עם זאת, אם העבודה אינה מקצועית המתיחה תהיה שטחית, ואז ייתכן שהחוטים יבלטו או שהמתיחה תהיה הדוקה יתר על המידה - נתונים שמצריכים תיקון.

 

מאמרים נוספים בתחום