חוטי אפטוס

חוטי אפטוס להצערת עור הפנים – מתיחת פנים עם חוטים

מתמודדים עם עור פנים רפוי ומקומט? הטיפול האסתטי החדשני מחדש ומצעיר את הפנים ללא ניתוח ואינו מותיר סימנים על העור. זה הזמן לדעת הכול על טיפולי מתיחה והרמת פנים בשיטת חוטי אפטוס (APTOS) המיושמים במרפאה של ד"ר ויטלי סקלארבסקי, מומחה לכירורגיה כללית ולרפואה אסתטית.

מתיחת פנים עם חוטים | הרמת פנים בחוטי אפטוסמתיחת צוואר עם חוטים ללא ניתוחהרמת גבות בחוטיםעיצוב קו הלסת עם חוטים | הזדקנות העור טיפול | מיצוק עור רפוי

דלדול עור הפנים והופעת קמטים הם אחד מסימני הגיל המציקים ביותר הן לנשים והן לגברים. העור הרפוי והמקומט משווה לפנים מראה עייף ומבוגר ומסגיר את הגיל. הטכנולוגיות הרפואיות שהתפתחו בשנים האחרונות בתחום טיפולי האנטי אייג'ינג מאפשרות לנו להאט את קצב הזדקנות העור ולשמר את המראה הצעיר, ללא התערבות ניתוחית, ללא אשפוז וללא זמן החלמה ממושך.

 

מתיחת פנים עם חוטים

 

מתיחת פנים עם חוטים מיושמת באמצעות החדרה תת-עורית של חוטי אפטוס המותאמים לאזור המטופל. חוטים אלו הינם בעלי תכונות ייחודיות המקנות  אחיזה אופטימאלית ברקמות השומן התת-עורי והם מותאמים גם לאזורי פנים בהם העור נחשב לעדין ודק. הטיפול בשיטת חוטי אפטוס (Aptos) נחשב לאחד הטיפולים המתקדמים כיום למתיחת העור, שיטת הטיפול באמצעות החדרת חוטי אפטוס יעילה לעיצוב קווי המתאר במגוון אזורים בפנים:

 • גבות
 • עצמות הלחיים
 • צדי הפנים מתחת לאוזניים
 • לסתות
 • סנטר
 • צוואר

בנוסף ניתן לתקן בשיטה טיפולית זו גם חוסר סימטריה בפנים.

 

כיצד מתבצעת מתיחה והרמת פנים בשיטת חוטי אפטוס  

 

בשיטת חוטי אפטוס שני קצוות חוטים מוחדרים לשכבת השומן התת-עורי באמצעות מחט בעלת מבנה ייחודי. לאחר החדרת המחט לשכבת העור הרצויה, היא נפרדת לשני חלקים, כל אחד מהם עובר דרך רקמה תת-עורית בכיוון המתוכנן. שני חלקי המחט החלולים, גמישים ומתעגלים בעת הפעולה ברקמת העור עם החוטים בתוכן. שילוב התכונות של גמישות וחוזק המחטים, מאפשר לרופא לשלוט טוב יותר בעומק פעולת החדרת החוטים בשכבת העור הרצויה.

ישנם מספר סוגים של חוטי Aptos , בהתאם למטרה ולאזור הטיפול. לכל סוגי חוטי אפטוס צורה מיוחדת של קצוות משוננים בכיוונים שונים לכל אורך החוט. הצורה המיוחדת של החוטים מקנה להם אחיזה טובה יותר ברקמת השומן התת-עורי, להשגת תוצאות מקסימאליות בהרמת הפנים.

 

מתיחת צוואר עם חוטים ללא ניתוח

 

טיפולי מתיחה והרמת פנים בשיטת חוטי אפטוס מיועדים גם למטרות מתיחת צוואר עם חוטים וללא ניתוח, וזאת לנוכח הימצאותם של מספר סוגי חוטים למתיחת פנים המותאמים למטרת הטיפול ולאזור המטופל. טיפולי מתיחת צוואר באמצעות חוטי אפטוס מיועדים למטרות טשטוש והעלמת קמטים בצוואר והם מאפשרים לכם ליהנות ממראה מתוח ומעוצב באופן טבעי.

 

הרמת גבות בחוטים

 

הטיפול באמצעות חוטי אפטוס מיועד גם לאזור הגבות ולמטרת הרמת גבות נפולות כתוצאה מעור רפוי ומדולדל. הטיפול עצמו מיושם ללא צורך בחיתוך מקדים של העור והוא איננו כרוך בכאבים. הרמת גבות באמצעות חוטי אפטוס הינה פעולה אסתטית רפואית המבוצעת במיומנות רבה על ידי ד"ר ויטלי סקלארסבקי והיא מאפשרת גם לכם ליהנות ממראה גבות מתוחות ומעוצבות באופן טבעי.

 

עיצוב קו הלסת עם חוטים

 

אחד מהיתרונות המובהקים של שיטת חוטי אפטוס למתיחת עור הפנים נובע מכך שלאחר שהחוטים נטמעים ברקמות ותורמים לבניית סיבי קולגן ואלסטין חדשים בעור, הופך העור למוצק ולגמיש יותר. כפועל יוצא מכך, ניתן לפעול למטרת עיצוב קו הלסת ו/או הדגשת קו הלסת בהתאם לצורך הטיפולי, לרבות, מקרים של סנטר כפול או עודפי עור ושומן באזור קו הלסת.

 

טיפול בטוח ביותר בהזדקנות העור

 

הטיפול בטוח ביותר ומבוצע בהרדמה מקומית ללא חיתוך של העור. החוטים מוחדרים אל רקמת השומן התת-עורי בעומק של לא יותר מ- 4 - 3 מ"מ, לכן אין סכנה לפגיעה עצבית או לפגיעה בכלי דם גדולים שאינם מצויים ברקמת השומן. התיקון בשיטת חוטי Aptos הינו עדין, עם מינימום טראומה לרקמות. יחד עם זאת תוצאותיו משמעותיות ביותר. שיטה טיפולית זו דורשת מיומנות רבה לכן היא קלה ובטוחה יותר לביצוע על ידי רופא כירורג, המיומן בביצוע פעולות עדינות רבות, ללא גרימת נזק מיותר לרקמות. הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית ואיננו כרוך בכאבים. משך הטיפול כ- 30-40 דקות לכל היותר, כולל ההרדמה.

 

טיפול יעיל לחידוש ולמיצוק עור רפוי ומקומט

 

תוצאה חלקית ניכרת כבר בתום הטיפול וכעבור מספר שבועות מגיעה לשיאה. בהמשך, לאחר שהחוטים נטמעים ברקמות ותורמים לבניית סיבי קולגן ואלסטין חדשים בעור, הופך העור למוצק ולגמיש יותר. כתוצאה מתהליך זה מקבל העור מראה מתוח ומעוצב באופן טבעי.

יתרונות הטיפול בשיטת חוטי Aptos לעיצוב קווי המתאר בפנים:

 • הרמת פנים עדינה במראה טבעי
 • ללא ניתוח וללא סימנים בעור
 • ללא כאב – הטיפול מבוצע תחת הרדמה מקומית
 • מצוין עבור מטופל/ת שאינם יכולים לעבור ניתוח פלסטי בהרדמה כללית
 • חזרה מהירה לשגרה
 • רמת בטיחות גבוהה
 • טיפול יעיל בסימני הזדקנות העור: רפיון העור והיווצרות קמטים
 • תוצאות מידיות הנשמרות לאורך זמן

 

כמה עולה מתיחת פנים עם חוטים?

 

טיפולי מתיחת והרמת פנים בשיטת חוטי אפטוס מותאמים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להשוות למראה עור פניו את המראה הצעיר, הרענן והמתוח וכל זאת ללא ניתוח וללא סימנים בעור באזורי הטיפול. רמת הבטיחות הגבוהה של הטיפול בשילוב השגת התוצאות המיידיות הנשמרות לאורך זמן, יאפשרו גם לכם ליהנות מאחד מהטיפולים החדשניים והיעילים ביותר להתמודדות עם סימני הזדקנות העור, רפיון העור והיווצרות קמטים בחלל הפנים והצוואר.

אנחנו במרפאת ד"ר ויטלי סקלארבסקי, מקפידים לקיים הערכה רפואית מלאה לכל מטופל ולפני כל טיפול, וזאת על מנת להבטיח לכם את תוצאות הטיפול האופטימאליות ביותר. לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר פרסונאלית לטיפולי מתיחה והרמת פנים בשיטת חוטי אפטוס-צרו איתנו קשר עוד היום.

לתיאום פגישת ייעוץ בנושא לחצו כאן חייגו עכשיו: 03-6707652