החזרת נפח, מילוי קמטים ופיסול פנים - הזרקת חומצה היאלורונית להצערת מראה עור הפנים

מהי חומצה היאלורונית? מהם השימושים הנפוצים בחומצה היאלורונית בענף הרפואה האסתטית? איזה סוגי חומצה קיימים ומהן תופעות הלוואי האפשריות בעת השימוש בחומצה? כל מה שצריך לדעת על טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים בכתבה שלפניכם.

מה זה חומצה היאלורונית | טיפול בחומצה היאלורונית | חומצה היאלורונית ברפואה האסתטית | חומצה היאלורונית סיכונים | טיפולי פנים בחומצה היאלורונית | חומצה היאלורונית בשפתיים | הזרקת חומצה היאלורונית ללחיים​

 

מה זה חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית הינו חומר ייחודי המיוצר באופן טבעי בגופינו ובעל מבנה אטומי המיועד לספיחת נוזלים והוא מצוי בכל הרקמות הקיימות בגוף. תפקידה של החומצה ההיאלורונית הוא לשמור על נפח העור ועל רמת הלחות הנדרשת לעור וזאת באמצעות יצירת סיבי אלסטין-קולגן. עם העלייה בגיל, הולך ופוחת הליך הייצור הטבעי של חומצה היאלורונית בגופינו והדבר בא לידי ביטוי בסימנים המקדימים של תהליך ההזדקנות: רפיון העור, שחיקת סחוסים, הופעת קמטים וקמטוטים וכדומה.

 

טיפול בחומצה היאלורונית

הזרקת חומצה היאלורונית הינה פעולה אסתטית-רפואית המיועדת בעיקר למטרות טיפול בהופעת קמטים בחלק התחתון של הפנים. כמו כן, נעשה שימוש בחומצה היאלורונית למטרות מילוי והוספת נפח ללחיים ולשפתיים.

במרפאה של ד"ר ויטלי סקאלרבסקי, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של טיפולים אסטתיים למילוי קמטים המיושמים באמצעות חומרי מילוי נספגים כגון חומצה היאלורונית. חומרי המילוי וההזרקה בהם נעשה שימוש במרפאה הינם חומרים הדומים בהרכבם לחומר הטבעי המיוצר בעור ולכן הם נספגים ונטמעים בעור על הצד האופטימאלי ביותר ומקנים לעור את המראה הטבעי.

 

למידע מורחב אודות טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית לחצו כאן

 

חומצה היאלורונית סוגים בשימוש ברפואה האסתטית

חומצה היאלורונית מיוצרת בתנאי מעבדה ובתנאים סטריליים, כאשר רוב חומרי המילוי המיועדים למטרות טיפול אסתטיות מבוססות על תוצרי הייצור. בין יתר סוגי חומצה היאלורונית הנפוצים ביותר בישראל ובעלי אישור ממשרד הבריאות תוכלו למצוא את חומרי המילוי הבאים: סרג'ירם, רסיטלן, ג'ובידרם, טיאוסיאל, פרלן, אלסטין וקולוגן. תכשירי חומצה היאלורונית נבדלים בעיקר בריכוז החומר ובגודל הייעודי של חלקיקי הג'ל  המדמה את החומצה ההיאלורונית המיוצרת באופן טבעי בגופינו. ההבדלים בין התכשירים השונים באים לידי ביטוי בצמיגות החומר ומשך השפעתם על סוגי הקמטים באזורי הטיפול הייעודיים.

 

חומצה היאלורונית סיכונים

חומרי מילוי מבוססי חומצה היאלורונית נחשבים לבטוחים ולרוב הם אינם כרוכים בסיכון לתגובות אלרגיות. יחד עם זאת, קיימות מספר תופעות לוואי זמניות העלולות להתלוות לטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית, לרבות, אדמומיות, נפיחות ושטף דם קטן באזורי הטיפול, אך תופעות לוואי אלו חולפות ברוב המקרים תוך מספר שעות ו/או ימים מרגע הטיפול.

 

טיפולי פנים בחומצה היאלורונית

אנחנו במרפאה של ד"ר ויטלי סקלארבסקי, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם, ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של טיפולי פנים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית. חומרי המילוי בהם אנו עושים שימוש נחשבים לחומרי המילוי האיכותיים ביותר ובעלי רמת יעילות ובטיחות הגבוהה ביותר.

בנוסף, הידע והמיומנות המקצועית-רפואית של ד"ר ויטלי סקלארבסקי, מאפשרים לכם ליהנות מרמת דיוק מקסימאלית בכל הנוגע לנקודות ההזרקה ובכך אנו משיגים יעילות גבוהה יותר בכל הנוגע לטשטוש והעלמת קמטים תוך שמירה על מראה טבעי והדגשת קווי המתאר של הפנים. טיפולי פנים באמצעות חומצה היאלורונית המוצעים לכם על ידינו כוללים בין היתר: טיפולי טשטוש וצמצום קמטים, מילוי חריצים, הוספת נפח מתחת לעיניים, הוספת נפח והרמת לחיים, בניית עצמות לחיים, מילוי שפתיים, עיצוב ותיקון אף ללא ניתוח ותיקון מצבים של חוסר סימטריה בפנים.

 

למידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ אישית – לחצו כאן

 

חומצה היאלורונית בשפתיים

מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית הינה פעולה אסתטית –רפואית נוספת המיושמת במרפאה של ד"ר ויטלי סקלארבסקי. פעולה זו מיועדת לכל אחד ואחת מביניכם החולם לשפר ו/או לשנות את מראה שפתיו על הצד הטבעי ביותר.

 

הזרקת חומצה היאלורונית ללחיים

חולמים על מבנה עצמות לחיים מעוצב? רוצים להוסיף נפח למראה הלחיים? אצלנו במרפאה של ד"ר ויטלי סקראלבסקי, תוכלו ליהנות מטיפולי הזרקות מילוי של חומצה היאלורונית לאזור הלחיים. טיפולים אלו מותאמים לכל אחד ואחת מביניכם באופן פרטני בהתאם למבנה פניו ולסוג עורו.

חשוב לנו שתדעו:  אנחנו במרפאת ד"ר ויטלי סקלארבסקי, מקפידים לקיים הערכה רפואית מלאה לכל מטופל ולפני כל טיפול, וזאת על מנת להבטיח לכם את תוצאות הטיפול האופטימאליות ביותר.

לתיאום פגישת ייעוץ ופרטים נוספים אודות טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית בהתאמה אישית, חייגו עכשיו: 03-6707652