מעל גיל 30 והפנים צונחות? הקמטים בצדי העיניים ובמצח מעמיקים? בלי לחץ - יש פתרונות בטוחים ללא כאבים - חומרי מילוי לפנים

חומרי מילוי לפנים נועדו לטשטש את קמטים, הקמטוטים והשקעים ולהעניק נפח מחודש לפנים. בנוסף ישנה אפשרות לפסל, לעצב ולשחזר את מראה עור הפנים הרענן שאבד באזורים שונים ולתקן אי פרופורציות וא-סימטריות. חומרי מילוי אלו יכולים אף במצבים מסוימים למלא ולטשטש חטטים וצלקות. ההצלחה הטמונה בשיטות טיפול אלו מורכבת מיישום של מגוון טכניקות מתקדמות אשר מותאמות בצורה אישית לצרכים של המטופלים.

הזרקת חומרי מילוי | הזרקת בוטוקס או דיספורט | חומרי מילוי זמניים - חומצה היאלורונית

הזרקת חומרי מילוי- מהו סוד ההצלחה?

 

הסוד המרכזי והמשמעותי הוא צורת ההזרקה של החומר בצידי הקמט ובשיטה של שתי וערב, כלומר מסביב לקמט, לכמה עומקים מתחת לקמט ולשאר רבדיו השונים מלבד אזור הקמט עצמו. כך, ניתן ליצור מתלה וכן בסיס יותר רחב להשטחה של הקמט, עידונו ומילויו. הזרקת חומרי מילוי לפנים מאפשרת מילוי של שקעים ונפחים באזורי הפנים השונים באמצעות שילוב של מגוון טכניקות הזרקה שמסוגלות להביא לפיזור הומוגני של החומר וליצירה של מראה טבעי ואחיד לתקופת זמן ממושכת. כדי להבטיח תוצאות מקסימאלית מומלץ לשלב סמיכויות שונות לפי סוגי חומרי מילוי בהזרקה עצמה.

 

הזרקת בוטוקס או דיספורט למראה צעיר ורענן של עור הפנים

הזרקת חומרי מילוי

 

טיפולי בוטוקס או דיספורט נעשים באמצעות הזרקה משולשת, ראשית מוזרק בוטוקס במצח, שנית בין הגבות ושלישית באזור צדי העניים. בתחום הרפואה האסתטית טיפולי אלו נחשבים לשכיחים ואפקטיביים במיוחד, אולם יש לציין כי הם מחייבים רמת מיומנות גבוהה בטכניקות הזרקה מדויקות כדי להבטיח תוצאות מקסימאליות. חומרי מילוי ברפואה אסתטית דוגמת בוטוקס או דיספורט מסוגלים להביא להרמה העפעפיים, קצה האף, מיתרי הצוואר ואם מדובר בהזרקה ממוקדת ניתן לטפל ולמנוע תופעות של הזעת יתר באזור השחי, הידיים או הרגליים.

 

חומרי מילוי זמניים- חומצה היאלורונית

 

חשוב לציין כי ניתן להביא לשיפור של מראה עור הפנים באמצעות חומרים טבעיים שמשך זמן השפעתם עשוי לנוע ממספר חודשים בודדים לתקופה של כמה שנים. הכול תלוי בכמות החומר המוזרק, בסוג וטיב החומר ובטכניקת ההזרקה. החומרים הטבעיים נמנים על קולגן ושומן עצמי ואילו החומרים הטבעיים למחצה נמנים עם החומצה ההיאלורונית, הפולילקטית וחומר רדיאס. הזרקת חומצה היאלורונית הוא טיפול המאפשר למטופלים רבים ליהנות מעור פנים בעל מראה הרבה יותר מוצק, צעיר ורענן.

החומצה היא למעשה חומר פוליסכרידי או רבי-סוכר שממוקם בצורה טבעית ברקמת החיבור ונחשב לחומר הידרוסקופי, סופח מים. ישנם כמה וכמה סוגים של חומצה היאלורונית בהם נעשה שימוש במסגרת טיפולי הזרקת חומרי מילוי ברפואה אסתטית. הסוגים השונים נחלקים על פי דרגות הסמיכות השונות של החומר ועל פי האזור או האזורים שאליהם יוזרק החומר.

 

מאמרים נוספים בתחום