חידוש העור

חידוש העור - טיפולים מיוחדים

רוצה להשיב את המראה הרענן והצעיר באופן טבעי? מגוון טיפולים לחידוש והחייאה של עור הפנים ולהאטת קצב הזדקנות העור. הטיפולים בשיטות השונות תורמים למיצוק העור, שיפור מרקם העור והשבת הגוון הוורדרד האופייני לעור צעיר ובריא

עם השנים ובעיקר לאחר גיל 40, מאבד העור מגמישותו והופך לפחות מוצק וליותר מדולדל ורפוי.

טיפול אנטי אייג'ינג באמצעות החדרת  חומרים חיוניים  מאט את הזדקנות העור ומטפל בסימנים המאפיינים עור בוגר ורפוי: קמטים, רפיון העור, אובדן גמישות העור וכתמים הנוצרים כתוצאה מחשיפה לשמש, עישון וגיל. טיפולים לחידוש והחייאה של עור הפנים, מבוצעים כיום בשיטות מתקדמות ללא ניתוח ויעניקו לפנייך עור צעיר וחיוני במראה טבעי.
שיטות הזרקה מתקדמות ושימוש בחומרים מיוחדים, משפרים ומשפיעים על תהליכי חידוש רקמות העור ועל האטה בהזדקנותן.
הטיפולים יכולים להתבצע רק על ידי רופא מיומן ובעל ניסיון.

ד"ר ויטלי סקאלרבסקי מבצע מגון טיפולים לחידוש עור הפנים כגון: מזותרפיה (Mesotherapy) ,'סקין בוסטר' (Skin Booster), רויטליזציה, רהידראציה (החדרת נוזלים) והחדרת חוטי Meso לעור התורמת לשיפור מרקם העור.

הטיפול מתאים הן לגילאי 30-40 למניעת הופעת סימני הזדקנות והן לגילאי 40 פלוס לטיפול בסימני הזדקנות העור.   

מגוון הטיפולים לחידוש העור, מתאימים להצערת העור בפנים כולל סביב העיניים, לטיפול ברפיון עור הצוואר, בקו המחשוף (דקולטה) ובגב כפות הידיים. יעילות הטיפולים הללו גבוהה מאד מאחר שהם מעוררים את תהליך ייצור הקולגן והאלסטין בעור ומשקמים את העור הבוגר.

 

כיצד מבוצעים טיפולים לחידוש ולהחייאה של העור?

הטיפול כולל החדרת חומרים טבעיים לשכבת העור השונות כולל לרקמת השומן ולרקמת החיבור מתחת לשכבת העור החיצונית. החדרת החומרים מבוצעת באמצעות דקירות בעזרת מחט דקיקה או קנולה. ישנם סוגים שונים של פורמולות, כולן מבוססות על חומרים טבעיים כדוגמת חומצה היאלרונית. חלקן מועשרות בנוסף גם בויטמינים ומינרלים, חומצות אמיניות ונוגדי חמצון. הזרקת הפורמולות הללו מזינה את העור, מעלה את רמת הלחות בעור ומעוררת את תהליך ייצור הקולגן והאלסטין ובניית תאי עור חדשים.

מכיוון שלחומרים על בסיס חומצה היאלורונית המוחדרים לעור יש יכולת גבוהה לספוח מים ולשמרם במשך חודשים, לאחר הטיפול הופך העור ליותר מבריק, גמיש, מעובה ומוצק. בתהליך התחדשות העור, קמטוטים וכתמי פיגמנטציה הולכים ומטשטשים והעור נעשה גמיש ומתוח יותר באופן טבעי.

הטיפול נמשך כרבע שעה, מבוצע ללא הרדמה, תחת אלחוש בלבד ואיננו מלווה בכאב.

תופעות לוואי אפשריות: אדמומיות למשך מספר שעות עד 1-2 ימים, רגישות לתרכובת המוזרקת לעור, נפיחות בעור למשך מספר ימים.

 

תוצאות

שיפור במראה ובמרקם העור ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון. להשגת תוצאות מרביות בחידוש עור הפנים, מומלץ לחזור על הטיפול 3 פעמים בהפרש של 2-3 שבועות והתוצאות תשמרנה לתקופה של עד כ- 9- 10 חודשים. טיפול נוסף לאחר כחצי שנה ישמור על תוצאות הטיפול כשנה ויותר.

 

יתרונות הטיפול לחידוש העור:

  • טיפול להצערת העור ללא ניתוח
  •  חומרים טבעיים בלבד
  • הטיפול מעורר את התהליך הטבעי בגוף לכן המראה הצעיר הינו טבעי, ללא סממן מלאכותי
  • תוצאות הטיפול בשיפור מראה העור ומרקם העור מצוינות ונשמרות לאורך זמן
  • טיפול קצר האורך כ- 15 דקות
  • ניתן לשוב לפעילות רגילה לאחר הטיפול
  • ניתן לבצע את הטיפול לכל סוגי העור
  • ניתן לבצע את הטיפול בכל עונות השנה