מילוי לחיים – למראה בריא וחיוני

הלחיים תופסות יותר משליש משטח הפנים שלנו כאשר רבים טוענים כי שיקום של אזור הלחיים כמו גם מילוי עצמות לחיים או מילוי לחיים רזות זהו השלב העיקרי של שיקום מראה הפנים. תהליך מקצועי של עיצוב לחיים מצליח ליצור מראה צעיר ביותר עם אשליה של מתיחת פנים. מילוי לחיים – הדרך הטובה ביותר להעניק לפנים שלנו מראה צעיר, נאה ומחוטב. עם חומצה היאלורונית - לא נותנים לגיל לעשות את שלו.

עיצוב לחיים | הרמת לחייםמילוי לחיים לפני ואחרי

 

עיצוב לחיים – העיצוב שישנה את המראה שלכם

בעבר נהגו לבצע שינויים במבנה הפנים והלחיים רק באמצעים כירורגיים. ברור שרבים נמנעו בשל כך מלהתערב ולשנות את מראה הפנים שלהם גם אם היו פרטים שהעיקו עליהם מאד.

כיום ישנה השיטה של הזרקת חומצה היאלורונית אל האזורים הרצויים כאשר הטיפול נעשה באופן יעיל הרבה יותר מכל מה שהכרנו בעבר. מה שאומר טיפול מהיר ללא תופעות לוואי, עם הרבה פחות שטפי דם תוך שימוש בחומר סמיך ומרוכז המעניק תוצאות מהירות במיוחד. אם ננסה להשוות את הטיפול של הרמת הלחיים שנעשתה באמצעות השיטות שהיו בעבר נגלה כי מדובר במהפך משמעותי ובשינוי לטובה של כל ביצוע ההליך כאשר המטופל יכול כבר באותו יום לצאת לאירוע מבלי שיוכרו עליו כל סממנים ועקבות לטיפול אשר אותו חווה רק היום. המראה המדהים והצעיר הוא זה שיצליח להפתיע את כולם.

בקליניקה של ד"ר סקלארבסקי תוכלו ליהנות מטיפול מסור, אפקטיבי וקצר באופן מפתיע במיוחד כאשר תוך זמן קצר תוכלו לפגוש את עצמכם במראה עם מראה הרבה יותר צעיר, לחיים גבוהות, פנים רעננות ונעימות הרבה יותר.

 

הרמת לחיים - טיפול קצר ללא תופעות לוואי

בעבר התבצע ההליך של הרמת לחיים באמצעות אותה החומצה ההיאלורינית אך בניגוד לטיפול הניתן כיום הרי שבעבר ארך זמן רב עד שהמטופל זכה ליהנות מהתוצאות. הטיפול נעשה אז באמצעות הזרקות חוזרות ונשנות של חומר המילוי כאשר ההזרקות הרבות לוו בשטפי דם מכוערים ומציקים שנותרו למזכרת על הפנים. אלו אמנם נעלמו לבסוף אך ברור שזה לא היה ממש נעים. ההזרקות הללו גרמו לא פעם לנפיחות בפנים בכל אותם אזורים כאשר הסבל היה לא רק מהבחינה האסתטית. אלו לוו בכאבים ובחוסר נוחות כאשר ההתאוששות עשויה הייתה לארוך מספר ימים. גם התוצאות של אותן ההזרקות לא מיהרו להופיע כך שרבים התלבטו אם בכלל להיכנס להליך הטיפולי הזה.

כיום מתבצע הטיפול באמצעות קנולה שזוהי למעשה מעין צינורית דקיקה, גמישה וארוכה אשר אותה מחדירים באמצעות פתח דקירה זעיר כך ששטפי דם או כאבים כמעט ולא יהיו.

כיום גם מבצעים את הטיפול באמצעות חומר מילוי סמיך הרבה יותר ביחס לחומצה הדלילה אשר בה נעשה השימוש בעבר. החומר המוזרק כיום הוא במזרקים גדולים המצליחים להגיע אל עומק הרקמה ואלו מעניקים נפחים גדולים והתוצאה היא יפה הרבה יותר והיא אף נשארת לאורך זמן.

הרמת לחיים ללא ניתוח מתבצע כיום בהצלחה מרובה בקליניקה של ד"ר סקלארבסקי כאשר רבים מודים כי הם לא האמינו באמת כי אלה תהיינה התוצאות. המראה הצעיר והמחמיא שמצליח להעלים גם את השקיות מתחת לעיניים מפתיע אף את אחרון הספקנים בטיפול מעין זה.

 

מילוי לחיים לפני ואחרי

חבל להכביר במילים כאשר אנחנו יכולים לתת לכם להתרשם בעצמכם מהתוצאות המופלאות.

אתם מוזמנים להשוות את התמונות של מילוי עצמות לחיים לפני ואחרי.

תיווכחו בעצמכם מהשינויים המפליגים אצל המטופלים של ד"ר סקלארבסקי. שינויים מבורכים שנראה היה כי לא ייתכנו כלל מציאות. על תוצאות מפעימות מן הסוג הזה נוהגים לומר – יש חלומות שמתגשמים.