מילוי קמטים

טיפולי אנטי אייג'ינג להחלקת הקמטים - מילוי קמטים למראה עור פנים חלק צעיר ורענן

הקמטים בשטח הפנים מתרבים ומעמיקים? חולמים על מראה עור פנים חלק? מילוי קמטים יאט את המשך תהליך הזדקנות העור ויותיר את מראה הפנים צעיר ובריא. זה הזמן לדעת הכול על טיפולי מילוי קמטים המיושמים במרפאה של ד"ר ויטלי סקלארבסקי, מומחה לכירורגיה ולרפואה אסתטית.

טיפול בקמטים | מילוי קמטים בפנים | מילוי קמטים ושקעים בחומצה היאלורונית |  החלקת קמטים בהזרקת בוטוקס | מילוי קמטי הבעה | מילוי קמטים מתחת לעיניים | מילוי קמטים בצדי הפה

תהליכים טבעיים בגוף בשילוב עם גורמים סביבתיים מובילים עם השנים להזדקנות העור. אחדים ממאפייני העור המבוגר הם: רפיון של העור, הופעת קמטים והיווצרות קווים עמוקים וחריצים. כמובן שהשינויים הללו בעור גורמים למראה עייף ומבוגר, לעיתים אף למראה זועף כאשר נוצר קמט עמוק בין הגבות שנהוג לכנותו 'קמט הזעף'. הופעתם והיווצרותם של קמטים וקמטוטים בשטח הפנים מהווה חלק בלתי נפרד מהשינויים המתרחשים בגופינו כחלק מתהליך הזדקנות העור.

לשמחתנו, הרפואה האסתטית המודרנית, מאפשרת לכל אחד ואחת מאתנו להתמודד בהצלחה יתרה עם שינויי הזמן והגיל, והודות לטיפולי מילוי קמטים בפנים המיועדים למטרות העלמת קמטים וקמטוטים, ניצבת בפנינו האפשרות לפעול להאטת תהליכי הזדקנות העור ולשמירה על  מראה עור פנים חלק, צעיר ובריא יותר לאורך זמן. במרפאתי תוכלו ליהנות ממגוון רחב של טיפולי מילוי קמטים המיושמים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובאמצעות חומרי המילוי האופטימאליים ביותר לסוג העור וגמישותו, היקף ועומק הופעתם של הקמטים והקמטוטים בשטח הפנים, אזורי הטיפול הנדרשים וגיל המטופל.

למידע מורחב בנושא ולתיאום פגישת ייעוץ חייגו עכשיו: 03-6707652

 

מדוע מופיעים קמטים על עור הפנים?

 

 • ככל שאנו מתבגרים חלה ירידה בהפרשת חומצה היאלורונית בעור וכתוצאה מכך לירידה בייצור סיבי קולגן המהווים את רקמת החיבור של העור וירידה בסיבי אלסטין המעניקים לעור את תכונת הגמישות שלו. כתוצאה מתהליך זה, הופך העור בהדרגה לפחות גמיש, פחות מוצק ומהודק וליותר מקומט, רפוי ויבש.
 • בנוסף החל מגיל 30 ובעיקר לאחר גיל 40 מתחיל תהליך של ירידה ברקמת השומן בשכבות העמוקות של עור הפנים. תהליך זה מתבטא בין השאר בירידה ניכרת בכמות השומן התת-עורי בלחיים הגורמת ל'נפילת' הלחיים ולהעמקת הקמט מהאף לפה. כמו כן נסיגת שומן אופיינית מאד היא באזור ארובת העיניים כאשר התוצאה של התהליך היא היווצרות של שקעים מתחת לעיניים.
 • ירידה במשקל המותירה עור רפוי ומדולדל בפנים ובגוף
 • חשיפה לשמש ללא הגנה. אצל אנשים שנוהגים להשתזף לאורך שנים, תהליך הזדקנות העור מהיר יותר
 • עישון
 • עור יבש
 • נטייה תורשתית לעור מקומט

 

טיפול בקמטים

 

תהליך הזדקנות העור מתחיל הרבה לפני שהסימנים הללו ניכרים על העור, כבר בעשור השלישי לחיים. לכן ככל שמקדימים את הטיפול בקמטים מונעים את התרחבותם ומשמרים את המראה הצעיר. טיפול בקמטים הפך במרוצת השנים לטיפול אנטי אייג'ינג יעיל ונפוץ בזכות התכשירים האיכותיים שפותחו במהלך השנים. עיצוב הפנים והצערת הפנים באמצאות טיפול בקמטים מהווה חלק משגרת הטיפוח הקבועה של נשים וגברים ברחבי העולם.  

 

מילוי קמטים בפנים

 

את הקמטים בשטח הפנים נהוג לסווג לשני סוגי קמטים עיקריים, האחד, קמטים המופיעים בחלק התחתון של הפנים (קמטי לחיים, קמטים בצדי הפה, קמטים מעל ומתחת לשפתיים), והשני, קמטים המופיעים בחלק העליון של הפנים (קמטים בין הגבות, קמטוטים סביב העיניים, קמט במרכז המצח).  קמטים המופיעים בחלק העליון של הפנים נוצרים לרוב מכיווצים חוזרים ונשנים של השרירים הקשורים בהבעות הפנים ולכן הם מכונים: קמטי הבעה, הקמט במרכז המצח, הקמטים בין הגבות והקמטוטים סביב העיניים הם אלה שמושפעים מהתכווצות תמידית של שרירים. קמטים אלו עלולים להופיע בחלק מהמקרים כבר בתחילת גיל 30, כאשר הקמטים המופיעים בחלק התחתון של הפנים מופיעים לרוב בתחילת גיל 40. יחד עם זאת חשוב לציין שהאזורים בפנים בהם הקמטים בולטים יותר הינם: צדי הפה, מעל ומתחת לשפתיים (קמטים שכיחים מאד אצל מעשנים),, צדי האף ובין העיניים.

 

מילוי קמטים ושקעים בפנים – הזרקת חומצה היאלורונית

 

הטיפול בקמטים שנחרצו בחלקו התחתון של הפנים הינו באמצעות מילוי של הקמטים. ד"ר ויטלי סקאלרבסקי מבצע טיפולים אסתטיים למילוי קמטים תוך שימוש בחומרי מילוי נספגים כגון חומצה היאלורונית, הדומים בהרכבם לחומר הטבעי המיוצר בעור, על כן הם נספגים ונטמעים היטב בעור ומקנים לו מראה טבעי. לאחר הזרקת החומצה ההיאלורונית לאזור הקמטים והחזרת הנפח באופן מידי, מגבירה החומצה ההיאלורונית את תהליך יצירת סיבי הקולגן. כך נוצר נפח נקודתי ומתיחה של העור, הגורמים לצמצום של הקמט או להעלמתו. ישנו מגוון רחב של תכשירים למילוי קמטים המבוססים על חומצה היאלורונית, ההבדל ביניהם הוא בדרגת הצמיגות אשר נקבעת בהתאם לקמט המוזרק. לטיפול בקמט עמוק ורחב תוזרק חומצה היאלורונית בצמיגות גבוהה ולהיפך.

חומרי המילוי באמצעותם מטפל ד"ר סקלארבסקי  הינם החומרים האיכותיים ביותר, בעלי רמת יעילות ובטיחות גבוהה מאד. הדיוק בנקודות ההזרקה והשימוש בחומרי מילוי מהדור החדש, מאפשרים להשיג רמת יעילות גבוהה בטשטוש והעלמת קמטים, תוך שמירה על מראה טבעי והדגשת קווי המתאר של הפנים. טיפול להצערת העור באמצעות חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית מתאים לאזורים שונים בפנים, בגב היד ובקו המחשוף.

יתרונות הטיפול להצערת העור באמצעות מילוי קמטים:

 • טיפול אנטי אייג'ינג ללא ניתוח
 • ניתן להאט קצב התרחבות הקמטים ולצמצם קמטים קיימים
 • שימוש במרכיבים טבעיים
 • הטיפול מקנה לפנים מראה טבעי
 • התוצאה נראית לעין מיד ומגיעה לשיפור המרבי כעבור 2-3 שבועות
 • רמת בטיחות גבוהה
 • אין צורך בזמן החלמה

 

החלקת קמטים בפנים – הזרקת בוטוקס להחלקת קמטי הבעה טיפול בקמטים בצדי הפה ובצדי העיניים

 

בחלק העליון של הפנים, נוצרים הקמטים כתוצאה מכיווצים חוזרים ונשנים של השרירים. הטיפול בקמטים אלו נועד להחליש את השריר המקומי ובדרך זו להחליק את הקמט שנוצר. זהו טיפול מקומי המבוצע באמצעות הזרקת תכשירים רפואיים ותיקים: בוטוקס או דיספורט. אלה תכשירים רפואיים יעילים מאד המוזרקים לשריר המקומי בכמות קטנה מאד והתוצאות נשמרות למשך 3-5 חודשים.

הזרקת בוטוקס מתאימה לטיפול בקמטים בעיקר בחלק העליון של הפנים:

הקמט בין הגבות – 'קמט הזעף'.

קמטים במצח – 'קמטי מחשבה'. הטיפול בקמטים במצח הנוצרים כתוצאה מכיווץ המצח, תורם גם להרמת הגבות והעפעפיים באזור החיצוני.

קמטים סביב העיניים – בעזרת בוטוקס ניתן לטפל ב'קמטוטים שנוצרים בחלק החיצוני של העיניים כתוצאה מכיווץ חוזר ונשנה של השרירים כשאנו מחייכים. בנוסף הטיפול מטפל במראה העייף של העיניים.

 

מילוי קמטי הבעה

 

הטיפול בקמטי הבעה מיושם באמצעות הזרקת תכשירים רפואיים דוגמת הבוטוקס ו/או הדיספורט. תכשירים רפואיים אלו מיועדים למטרות החלשת שרירי ההבעה וכפועל יוצא מכך החלקת הקמט שנוצר. מנגד, הטיפול בקמטים המופיעים בחלקו התחתון של הפנים הינו באמצעות חומרי מילוי נספגים כגון חומצה היאלורונית הדומים בהרכבם לחומר הטבעי המיוצר בעור, וכפועל יוצא מכך, חומרים אלו נספגים ונטמעים באופן טבעי ואופטימאלי בעור.

 

מילוי קמטים מתחת לעיניים

 

בקמטים הנוצרים סביב העיניים ניתן לטיפול באמצעות הזרקת בוטוקס. טיפול זה מיועד לצרכי החלשת פעולת השרירים האחראיים על כיווץ חוזר ונשנה של האזור בכל פעם שאנו מחייכים או מצמצמים מבט. יחד עם זאת. טיפולי מילוי באזור העיניים באמצעות חומרי מילויי המבוססים על חומצה היאלורונית מיועדים לכל אותם מקרים בהם מופיעים שקעים מתחת לעיניים היוצרים מעין שכבת צל כהה.

 

מילוי קמטים בצידי הפה

 

קמטים המופיעים בצידי הפה ו/או מעל ומתחת לשפתיים, הינם קמטים שכיחים מאוד בקרב מעשנים. הטיפול בקמטים אלו מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית המגבירה את תהליך יצירת סיבי הגלוגן באזור ובכך נוצר נפח נקודתי ומתיחה של העור.

 

כל פתרונות המילוי והזרקות הבוטוקוס במקום אחד!

 

ד"ר ויטלי סקלארבסקי מקפיד לערוך מבדק רפואי מקדים לכל מטופל ולקראת כל טיפול מילוי קמטים. מבדק רפואי זה נועד לצרכי אפיון סוג העור, עומק והיקף הקמטים, גמישות העור ואזורי הטיפול המיועדים. ממצאי המבדק מאפשרים לנו לתכנן באופן המיטבי ביותר את ההליך הטיפולי ולהעמיד לרשות המטופל את תוצאות הטיפול המיוחלות  וכל זאת תוך הקפדה יתרה על שמירה של מטרה טבעי והדגשת קווי המתאר של הפנים.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ אישית חייגו עכשיו: 03-6707652