שיטות מובילות עבור מילוי קמטים

עם הגיל מופיעים קמטים על פני שטח הפנים שמשווים מראה מבוגר ועייף. כיום קיימים פתרונות רבים זמניים וקבועים לטשטוש הקמטים המטרידים הללו. במאמר זה נציג כמה שיטות מובילות עבור מילוי קמטים להשבת המראה החיוני והצעיר עליו חולמים.

שיטות למילוי קמטים | מידע כללי | פתרון לכל החיים | פתרון לטווח קצר

 

הפתרון למראה עייף ומבוגר -  הצערה וחידוש העור שיטות מובילות עבור מילוי קמטים

בין אם מדובר בקמטים שלצד הפה, בקמטים במצח, בקמטים שלצידי העיניים, בקמטים בלחיים וכדומה, הרי שלצד אנשי שחיים עמם בשלום, ישנה קבוצה גדולה של אנשים שפשוט אינה מוכנה להשלים עם קיומם, ועל כן טוב לדעת שלמרות שמדובר בתופעה טבעית שהסיבה העיקרית שעומדת מאחוריה הינה ההתבגרות של הגוף, טוב לדעת שכן יש פתרון, ואף פתרון שאינו מאוד פולשני ואינו כרוך בניתוח, וזאת כי כיום תחום מילוי הקמטים מאוד מתקדם, ועל כן הביקוש הגדול מגביר את ההיצע ומכאן שבין היתר גם המחירים כבר אינן גבוהים כבעבר, כך שכיום לא רק אושיות ידועות ובעלי ממון זוכים ליהנות מהשינוי המיוחל, אלא גם האדם הממוצע.

 מידע כללי

באופן כללי מילוי קמטים אינו אורך זמן רב ואף ניתן לסכם אותו בלא יותר משלושים דקות. תחילת התהליך מתחילה עם אלחוש המקום באמצעות זריקת הרדמה אשר מבוצעת דרך חלל הפה, כאשר מי שחושש מזריקות, ישמח לדעת שגם יש משחות אלחוש ואף יש חומרי מילוי שכבר מגיעים ישירות עם חומר ההרדמה עצמו, כך שאין שום צורך בפעולת הקדמה.

פתרון לכל החיים

כיום נהוג להשתמש במקבץ חומרים איכותיים אשר מעניקים תוצאה ארוכת טווח ואף מעניקים תוצאה עמידה לכל החיים. עם החומרים האלו נמנה את הסיליקון, ארטיקול ועוד חומרים נוספים. כמו כן חומרים אלו בעיקר יעילים עבור קמטים אשר אינם נובעים מקמטי הבעה, וזאת כי קמטים מעין אלו (קמטי הבעה) כבר ייפנו לעשות שימוש בחומר מילוי כגון בוטוקס. עם זאת, יש לקחת בחשבון ששימוש בחומרים קבועים אינם מאפשרים תיקון, ועל כן כאשר כן בוחרים בשיטה מעין זו, יש לפנות אל רופא בעל רזומה מעולה, ולו כי מדובר בהשקעה חד פעמית.

פתרון לטווח יחסית קצר

לצד טיפול ארוך טווח, גם יש חומרים שיעילים עבור תקופות פחות מחייבות. בקטגוריה זו ניתן למצוא שלל חומרים מבוססי חומצה היאלורונית. מילוי קמטים בחומצה היאלורונית מבוססים על חומרים טבעיים והם מעניקים תוצאות יעילות עד כשנה. עם זאת, לצד הצורך לחזור על הטיפול בפעם בתקופה, ישנה הידיעה שהם יותר בטוחים ומונעים סיבוכים מיותרים כגון זיהומים.

 

מאמרים נוספים בתחום