עיבוי שפתיים - זה אפשרי? כל התשובות למי שמעוניינת בטיפול של מילוי שפתיים

אחד הסממנים הנשיים המובהקים ביותר אלו הן השפתיים המלאות כשהן כמובן בפרופורציות הנכונות. לא לכולן השפתיים בעובי הרצוי. אז מה? מי שלא זכתה בשפתיים מלאות צריכה להשלים עם המראה שלה? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. ישנה אפשרות לבצע טיפול של מילוי שפתיים וליהנות ממראה של שפתיים בריאות ומחמיאות.

הגדלת שפתיים ללא סיכונים | טיפול חומצה היאלורונית בשפתיים | עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית | עיבוי שפתיים לפני ואחרי | עיבוי שפתיים המלצות

 

טיפול של עיבוי שפתיים מתבצע כיום בשיטות ייחודיות כאשר מדובר למעשה בטיפול הגדלת שפתיים טבעית שאינה כרוכה בסיכונים או סיבוכים.

הגדלת שפתיים טבעית מתבצעת בקליניקה של ד"ר סקלארבסקי בשיטה הייחודית של עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית

מה זה הגדלת שפתיים טבעית בשיטה ההיאלורונית?

 

הגדלת שפתיים – ללא סיכונים!

למעשה ישנן כמה וכמה דרכים אפשריות לביצוע הגדלה של השפתיים. יש את השיטה הכירורגית, שיטה שנשים רבות מורידות מהפרק וכלל לא מעוניינות לשמוע על שיטה שכזו. שאר השיטות האפשרויות שהוצעו עד כה לא ממש שכנעו את הנשים לגשת לביצוע הטיפול, כי עד לא מזמן לא הייתה כל שיטה שהתבססה על חומרים טבעיים ללא סיכונים או תופעות לוואי.

היו כאלה שביצעו את הטיפול באמצעות הזרקת סיליקון או חומרים כימיים שונים אשר לא תמיד עברו 'חלק' ללא תופעות לוואי. אלו היו כרוכים בסיכונים שונים ובתופעות לוואי לא נעימות ולכן אנחנו רואים עד היום כי נשים חוששות לבדוק את הנושא של ניפוח שפתיים. הן עדיין לא מעודכנות בכל החידושים ובאפשרויות שנולדו בשנים האחרונות.

השיטה הטבעית מציעה הגדלת שפתיים טבעית. ברור שנשים רבות תבחרנה ללכת על האפשרות הזו שהיא נטולת סיכונים ומבטיחה תוצאות מדהימות תוך זמן קצר בלבד. חומצה היאלורונית  - מנפח שפתיים היא שיטה בדוקה המבטיחה תוצאות מדהימות!

 

טיפול עם חומצה היאלורונית בשפתיים – איך זה מתבצע בפועל?

עיצוב שפתיים באמצעות חומצה הילוארינית זהו ללא ספק אחד התחומים הכי יצירתיים בעולם הרפואה האסתטית וכאשר הרופא המטפל יבצע את התהליך במומחיות- התוצאות תהיינה מרשימות, מדויקות וכמובן מתאימות לתווי הפנים של המטופלת.

במהלך הטיפול של הזרקה לשפתיים עושים שימוש בחומרים הבטוחים ביותר המבוססים על חומצה היאלורונית לשפתיים כאשר לרוב מתבצע הטיפול באמצעות טכניקת מיקרו – קאנולה. מדובר בצינורית גמישה ודקיקה שמצליחה לעבות את השפתיים בדיוק במידה הרצויה ללא כל תוספת של חומרים שאינם בטוחים כמו סיליקון או סילורון.

 

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית – לעיצוב מושלם של השפתיים

מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית זהו טיפול אשר מאפשר להגשים תוך טיפול קצר בלבד את משאת נפשן של נשים רבות החפצות ליהנות ממראה טוב יותר של שפתיים מלאות ובריאות שיעניקו להן מראה מושלם. עיצוב שפתיים זה לא רק יצירה של שפתיים עבות. מדובר בטיפול אומנותי הכולל הדגשת שפתיים ובמיוחד את המסגרת שלהן. הוספת נפח לשפתיים. מילוי השפתיים תוך עיצוב נכון ומקצועי של זוויות הפה כאשר במקרים רבים זה יכלול את הרמת זוויות הפה. העיצוב כולל גם מילוי קמטים או תיקון קמטוטים שנוצרו מעל השפה העליונה.

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית לפני ואחרי


עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית לפני ואחרי

עיבוי שפתיים מחיר

אם גם את רוצה לשפר את מראה השפתיים שלך תוך שימוש בחומרים טבעיים ללא כל תופעות לואי – את מוזמנת למרפאה של ד"ר סקלארבסקי לצורך הערכה וקבלת הצעת מחיר.

את תופתעי לשמוע כי טיפול בהזרקת ומילוי חומצה היאלורונית בשפתיים מחיר הינו סביר לגמרי ושווה לכל כיס. חשוב לנו לציין כי הביקור הוא ללא כל התחייבות מצדך.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות  03-6707652

 

 

 

עיבוי שפתיים לפני ואחרי

למי שמתלבטת ומתקשה להאמין לקסם המיוחד שבחומצה ההיאלורונית אנחנו מציעים להתבונן בתמונות – מילוי שפתיים לפני ואחרי. התמונות מדברות בעד עצמן.

 

עיבוי שפתיים - המלצות  מטופלות שחוו את התהליך המופלא