תמיד חלמתם על פיסול אף. עיצוב אף ללא ניתוח האם זה אפשרי?

תמיד חלמתם לשנות את מבנה האף שלכם אך חששתם לבצע ניתוח פלסטי? אתם לא אוהבים את האף שלכם אך חוששים מאזמל המנתחים? הכירו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם: פיסול אף בקליניקה של ד"ר סקלארבסקי המציע עיצוב ופיסול של האף באמצעות חומצה היאלורונית. מראה האף ישתנה לטובה תוך טיפול קצר בלבד.

עיצוב אף ללא ניתוח | פיסול אף ללא ניתוח | יישור אף עקוםהרמת אףפיסול אף ללא ניתוח תמונות | פיסול אף המלצות

 

עיצוב אף ללא ניתוח – נשמע מפתיע? המשיכו לקרוא...

עיצוב אף ללא ניתוח - איך זה נעשה בפועל? ד"ר סקלארבסקי מבצע את ההליך של עיצוב ושינוי מבנה האף באמצעות הזרקה של חומרי מילוי מתאימים. מדובר בעיקר בחומצה היאלורונית ברמת סמיכות גבוהה במיוחד אשר אותו מזריקים אל האזורים הרצויים. פיסול האף בדומה לכל עבודת הזרקה זהו בעצם תרגיל של משחקי אור וצל, עבודה על פרופורציות ותיקונים עד שמתקבלת התוצאה הרצויה. הטיפול הינו פשוט מאוד וקצר, ההחלמה מהירה מאוד ותופעות הלוואי הן זניחות לחלוטין. מדהים בכל פעם מחדש לראות את הפנים המופתעות של המטופל כאשר הוא רואה את עצמו לראשונה במראה לאחר הטיפול.

חשוב לדעת כי מדובר בהליך שהוא הפיך לחלוטין כך שמכל כיוון שרק תסתכלו על זה – מדובר בפתרון מהפכני.

 

פיסול אף ללא ניתוח – אומנות שמגשימה לכם חלומות

ישנם אנשים רבים המוטרדים ממראה האף שלהם. המראה המעיק מלווה אותם כל הזמן אך לא עד כדי הסכמה לבצע ניתוח פלסטי לצורך פיסול אף. בדיוק עבורם נועד הפתרון של ד"ר סקלארבסקי -  יישור אף ללא ניתוח. כך ניתן ליישר גבנון, לתקן סלידה מוגזמת של האף ליישר אף עקום לבצע מילוי אף ועוד תיקונים שונים רצויים במראה האף. מדובר בטיפול אומנותי הדורש ידע ומומחיות רבה. לד"ר סקלארבסקי יש מכל אלו בשפע, והתוצאות בשטח מוכיחות על כך כאלף עדים.

 

יש סיכוי ליישר אף עקום!

ישנם אנשים רבים הסובלים מאף עקום בעקבות חבלה או מכה. יש גם כאלה שנולדו עם אף לא ממש סימטרי. קל לשער את הסבל היומיומי שלהם כאשר הם מתמודדים מול המראה המעוות הנוצר בעקבות כך. אז נכון שהאפשרות הכירורגית קיימת בכל מקרה אך רבים נרתעים מלהיכנס להליך כזה. בדיוק עבורם מוצעת האפשרות של תיקון אף עקום ללא ניתוח. התוצאות המרגשות לאחר הטיפול של יישור אף ללא ניתוח מדברות בעד עצמן.

 

הרמת אף – בקלות ביעלות ובמהירות

רבים חולמים על טיפול של הרמת האף אך הם חוששים מפני תוצאה שתעוות את המראה שלהם או שהיא תהיה בלתי מחמיאה כמו גם מעצם ההליך הכירורגי המסוכן, או מהעלות הגבוהה של הטיפול. כדאי שיכירו את האפשרות של הרמת אף ללא ניתוח. מדובר בטיפול יעיל במיוחד, ללא סיכונים ובעלות סבירה לחלוטין.

 

פיסול אף ללא ניתוח תמונות מספרות

 

תמונות של לפני ואחרי על אלו נאמר טוב תמונה אחת מאלף מילים!

 

כדי להתרשם מהתוצאות המדהימות אתם מוזמנים לעיין בתמונות המדגימות את תוצאות העבודות של ד"ר סקלארבסקי.

 

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות 03-6707652

 

עדיין מתקשים להחליט? אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ עם הרופא ללא כל התחייבות מצדכם. תוכלו לשאול את כל השאלות ולפרוש את כל הספקות ואת כל החששות. אתם תקבלו מענה מושלם לכל התהיות ותצליחו לקבל החלטה חכמה ומתאימה עבורכם.

 

פיסול אף – המלצות של מי שכבר ניסה

אם אתם עדיין מתלבטים אתם מוזמנים לקרוא את חוות הדעת שנמסרו מכלי ראשון מפיהם של מטופלים שחוו את הטיפול המסור והיעיל של ד"ר סקלארבסקי. התוצאות המושלמות מרגשות אותם בכל יום מחדש!